Penzion Pec pod Sněžkou Toska
Penzion Toska ubytování Pec pod Sněžkou Aktuální počasí zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Toska / Pec pod Sněžkou

Horská chata Toska nabízí celoročně ubytování v Krkonoších, v klidné části Pece pod Sněžkou - Malá Úpa. Ubytování je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i jednotlivce, skupinové zájezdy, firmy a školy.

Penzion Toska ubytování
K dispozici jsou 1-6 lůžkové pokoje s koupelnou a WC. Pokoj pro 6 osob má vybavenou kuchyňku a vlastní vchod (letní období). Penzion má vlastní parkoviště, venkovní posezení s ohništěm. Součástí penzionu je restaurace a salónek pro 10 osob s TV, sauna, lyžárna, botárna, posilovna.

Malá Úpa penzion Toska služby
Horská chata Toska nabízí ubytování s polopenzí. Možnost objednat snídaně, obědy, večeře, speciality, rauty. Možnost pořádání večírků,svateb a oslav. Všechna připravovaná jídla jsou bez umělých dochucovadel a přísad - výborná domácí kuchyně. Bezplatné parkování přímo u penzionu.

Dovolená na horách Penzion Toska Pec pod Sněžkou
Okolí penzionu poskytuje ideální podmínky pro strávení aktivní i pasivní dovolené, v letním období zejména pro cyklisty a pěší turisty, v zimním období pro běžkaře na lyžích, lyžování, sáňkování, celoročně - turistika, odpočinek, ozdravné pobyty. Penzion se nachází cca 800 m od centra Pece pod Sněžkou, což zaručuje klidnou a ničím nerušenou dovolenou. Penzion je dostupný i v zimě po udržované silnici. Zastávka autobusu a skibusu je pod penzionem cca 80 m. Při dobrých sněhových podmínkách je možný dojezd na lyžích až k penzionu.

Ubytování v Krkonoších penzion Toska
Velmi dobré ceny, ubytování na pokojích s koupelnou a WC. Restaurace nabízí výbornou domácí stravu. Ideální poloha penzionu pro všechny věkové kategorie v nejznámější části Krkonoš. Čistý vzduch a hlavně příjezd a parkování až k penzionu celoročně.
Penzion Pec pod Sněžkou Toska - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Pec pod Sněžkou Toska - disponuje restauracíPenzion Pec pod Sněžkou Toska -  je k dispozici připojení na internetPenzion Pec pod Sněžkou Toska -  je k dispozici letní terasaPenzion Pec pod Sněžkou Toska - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Pec pod Sněžkou Toska - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou